Združenie VOTUM - O nás

VOTUM - občianske združenie

OVERVIEW

This website zdruzenievotum.sk presently has an average traffic classification of zero (the lower the better). We have evaluated twelve pages within the web site zdruzenievotum.sk and found thirty-nine websites linking to zdruzenievotum.sk.

ZDRUZENIEVOTUM.SK RANKINGS

This website zdruzenievotum.sk is seeing alternating quantities of traffic all through the year.
Traffic for zdruzenievotum.sk

Traffic ranking (by month) for zdruzenievotum.sk

Traffic ranking by day of the week for zdruzenievotum.sk

CK MORE - Cestovná kancelária MORE

MORE sa na Vás opäť teší. Ako sa k nám dostanete.

Združenie VOTUM

20 benefičný ples Združenia VOTUM. 24 januára 2015 v hoteli Bonbón. Jozef Lupták - violončelo, Boris Lenko - akordeón. Tanečný pár Stela a Igor Szittayovci. Finančný výťažok z plesu bude použitý na účely nášho nového denného centra pre mladých ľudí so špecifickými potrebami - Dom Rafael. Združenie VOTUM 2009 - 2017.

WHAT DOES ZDRUZENIEVOTUM.SK LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of zdruzenievotum.sk Mobile Screenshot of zdruzenievotum.sk Tablet Screenshot of zdruzenievotum.sk

ZDRUZENIEVOTUM.SK HOST

I found that a single root page on zdruzenievotum.sk took seven hundred and thirty-four milliseconds to load. I could not discover a SSL certificate, so therefore our parsers consider this site not secure.
37.9.175.3

I identified that zdruzenievotum.sk is using the openresty os.

Združenie VOTUM - O nás

VOTUM - občianske združenie

CONTENT

This website states the following, "Sme mimovládna nezisková organizácia, občianske združenie VOTUM." Our analyzers analyzed that the web site also stated " Naša činnosť a životná orientácia vychádza z kresťanských princípov." The Website also stated " Členmi a spolupracovníkmi združenia sú všetci, ktorí chcú žiť svoj život v otvorenosti a zodpovednosti voči sebe aj druhým. Vzájomnou službou mať otvorené dvere pre všetkých ľudí hľadajúcich porozumenie a akceptáciu. Vzdelávaním, výmenou skúseností a poradenstvom prispievať k zmene života ľudí a medziľudských vzťahov v komunite Devínska Nová Ves." The website's header had združenie VOTUM as the most important search term. It was followed by zdruzenie VOTUM, VOTUM, and občianske združenie VOTUM which isn't as highly ranked as združenie VOTUM. The next words they uses is obcianske zdruzenie VOTUM. občianske združenie was also included and might not be understood by search crawlers.

OTHER BUSINESSES

Združenje slovenskih splošnih knjižnic

Združenje zastopa interese splošnih knjižnic na področju politik, strategij in upravljanja. V Sloveniji je 58 splošnih knjižnic, 10 od njih izvaja tudi dodatne naloge kot osrednje območne knjižnice.

Združenje Manager

Na 26 obletnico ustanovitve Združenja Manager, 18. maja 2015, je predsednik Aleksander Zalaznik podelil zlate plakete članom, ki v združenju sodelujejo že več kot 20 let. Predsedniki držav na Samit100 o gradnji zaupanja in infrastrukture. Krepitev medsebojnega zaupanja, razumevanje interesov in tesno sodelovanje z ohranjanjem identitet posameznih držav so visoko na seznamu prioritet predsednikov in vodilnih političnih oseb.

Združenje montessori Slovenije -

Roke so inštrument človekove inteligence. Nikoli ne pomagajte otroku pri delu, za katerega misli, da ga lahko opravi sam. Pobudo za ustanovitev Združenja montessori Slovenje so dale ravnateljice štirih vrtcev montessori Rahelinega vrtca, Angelinega vrtca, Hiše otrok-vrtec montessori Maribor in Hiše otrok Dravlje. Če želite postati član Združenja montessori Slovenije izpolnite pristopnico k članstvu tukaj.

Združenje multiple skleroze Slovenije

Prijetno druženje članov Kamniško Zasavske podružnice MS v Tuhinju. Vabilo ob svetovnem dnevu multiple skleroze. Prijetno druženje članov Kamniško Zasavske podružnice MS v Tuhinju. Vabilo ob svetovnem dnevu multiple skleroze. Prijetno druženje članov Kamniško Zas. Na dan, 30 jun, 2015. Na dan, 1 jun, 2015. Skupaj tečemo za MS 23. Na dan, 13 maj, 2015. Na dan, 5 mar, 2015. Na dan, 3 feb, 2015.

Zdruzenje Najemnikov Slovenije

Je nevladna organizacija, ki deluje od leta 1991. Osnovni namen Združenja najemnikov je varstvo pravic najemnikov. Delovanje ZNS je v prvi vrsti usmerjeno v nudenje pomoči najemnikom, seznanjanje o njihovih pravicah in obveznostih in nudenje pravne pomoči. Takrat, ko jo najemniki potrebujejo. Aktivno se vključujemo v razprave glede stanovanjske problematike.